Dopravní nehoda Dopravní nehoda Moravská Třebová - Předměstí

Popis: nezadán

Ohlášená: 14.6.2021 v 8:11

Typ: Dopravní nehoda

Podtyp: Úklid vozovky

Okres: Svitavy

Obec: Moravská Třebová

Část obce: Předměstí

Silnice: I/35 188501 - 190000 (kruhová křiž. - křiž.Prům. zóna)

Jednotky: Stanice Moravská Třebová

Stav: Ukončená

 

Nedávné zásahy v okrese Svitavy

   Sledovat přes RSS 2 Sledovat přes ATOM 1
Dopravní nehodaDnes11:28PoličkaDopravní nehoda
Technická pomocVčera19:18Litomyšl - Litomyšl-MěstoTechnická pomoc
Technická pomocVčera16:56Litomyšl - Litomyšl-MěstoTechnická pomoc
Dopravní nehodaVčera15:43OpatovDopravní nehoda
Technická pomocVčera11:38Litomyšl - Litomyšl-MěstoTechnická pomoc
Technická pomocVčera9:42BorušovTechnická pomoc
Technická pomocVčera4:03Cerekvice nad LoučnouTechnická pomoc

* Vysvětlení používaných zkratek najdete zde.