Popis: nezadán
Ohlášená: 29.3.2023 v 20:22
Typ: Dopravní nehoda
Podtyp: Úklid vozovky
Okres: Ústí nad Orlicí
Obec: Lanškroun
Část obce: Žichlínské Předměstí
Ulice: Dobrovského
Jednotky: Stanice Lanškroun
Stav: Ukončená
Nedávné zásahy v okrese Ústí nad Orlicí | ||||||
Dnes | 12:11 | Česká Třebová | Záchrana osob a zvířat | |||
Dnes | 12:05 | Vysoké Mýto - Litomyšlské Předměstí | Technická pomoc | |||
Dnes | 3:33 | Vysoké Mýto - Pražské Předměstí | Požár | |||
Včera | 9:44 | Vysoké Mýto - Litomyšlské Předměstí | Technická pomoc | |||
Včera | 8:30 | Lanškroun - Žichlínské Předměstí | Požár | |||
Včera | 7:55 | Česká Třebová | Požár |
* Vysvětlení používaných zkratek najdete zde.